Про нас

ТОВ «Теплахата» - компанія, що має досвід проектування і будівництва твердопаливних котелень. Мета нашої компанії - зробити наших клієнтів незалежними. Ми довели, що енергонезалежність може бути доступною, екологічно чистої і зручною в експлуатації. При підборі обладнання та проектуванні котельні ми також враховуємо сформовану культуру опалення та наявність місцевих паливних ресурсів в різних регіонах України. Наші партнерські відносини з великою кількістю виробників палива (біомаса, тирса, відходи сільського господарства, пелети, торф, вугілля, дрова та ін.) та устаткування для його виробництва дозволяють нашим клієнтам з мінімальними турботами і витратами забезпечувати себе теплом в зимовий період і гарячим водопостачанням цілий рік.

ТОВ «Теплахата» не тільки виконує проектування і будівництво котелень під ключ, але має дилерські договори з найкращими виробниками котельного обладнання, що дозволяє пропонувати кращі ціни і умови оплати нашим клієнтам:

  • котельне обладнання потужністю до 1 (1,5) МВт – HEATЕCО (www.cet.ua);
  • котельне обладнання потужністю від 5 МВт – AXIS INDUSTRIES (www.axis.lt).

Також ми надаємо допомогу в залученні фінансування (кредитування) для наших клієнтів від провідних українських банків. При цьому, клієнт отримує миттєву економію на опаленні, завдяки гнучкій системі кредитування витрат на будівництво і мінімально можливим витратам на закупівлю твердого палива.

Для клієнтів, які хочуть отримувати тепло за цінами нижче державних теплогенеруючих компаній без капітальних вкладень, компанія Теплахата за власні кошти побудує котельню і забезпечить адресне постачання тепла клієнту.

Клієнт отримує економію при будь-якому обраному варіанті будівництва котельні: адресна постачання тепла, придбання обладнання, будівництво котельні під ключ, отримання фінансування під будівництво котельні.